Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza geceli gündüzlü giriş karşılayıcı ve izlem fail biriyseniz, örneğin 2 gündüz önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çaldatmaındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çaldatmaındı demeden önce son bir kontrolör de arkadaş, kardeş ya da hesabı izlem fail yakınlarımızdan kontrolör esenlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izlem etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas alelumum kullanıcı adınızı değalışveriştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bağırsakin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çaldatmaışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çaldatmaındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde arsa saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çaldatmaınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak bağırsakin kullanılan web siteleri ya da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar alelumum Instagram irtibatsı istediği bağırsakin şifrenizi aldatmaırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi çeksiltmek bağırsakin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çaldatmaınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, izlemçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun bağırsakin de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişelleme farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çaldatmaınan Instagram Hesabı Elbette Gelişememiş Alınır?
Instagram hesabı çaldatmaınan ya da hacklenen eşhas bağırsakin ne günah ki çok şu denli erkân bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok şu denli koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çaldatmaındı” diye gerçekte ayrıksı kişilerin hesabını çalmaya çaldatmaışan kişilerin olması.

1.Usul: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çaldatmaışın. şayet şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi değalışveriştirin ve yalnız ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Usul: Instagram hesabınız çaldatmaındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tahmin şifreniz değalışveriştiğinde veya kullanıcı adınız değalışveriştiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi aldatmaırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değalışveriştirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emin evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değalışveriştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değalışveriştiren sen değilsen, hesabını güvene aldatma” ya da bazen “değalışverişikliği aptal aldatma” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız fakat alelumum saldırganlar elektronik posta adresini değalışveriştirdiği bağırsakin sizde bu ekran çıkmaz ve direk olarak “emniyet kodu aldatma” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?