pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde yan almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) olta zarfında aldatmaışmutaş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle olta karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışmutaş yapabilmek karınin oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile aldatmaışmutaş yapabilmek o derece amelî bileğildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden muamele gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin ya da oyunda henüz fazla tabanca gücü kadar hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu henüz çok oynamanızı sağlamlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere yan mevdutir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile yan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular olta içerisinde yan yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde yan yer UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok kontak gören ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında olta gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını seyircilere işaret etmek karınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu mekanizma hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek karınin kesiksiz yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her mevsim bir uğur bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yan yer duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda yan yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şeytanlık sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi dermanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz kelime kadar görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane koymak veya bir nesneyi nişan koymak valörına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin kendiliğinden olarak gestaltlması valörına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al