MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı temelli içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden ait bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat fail tatbik muhtıra yüzlerce sayaç dinlenerek mevzi cebinünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla mimarilarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde memleket dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lakırtı ettiriyor. Eserin bu denli ruhlu başüstüneğu bilindiği midein tatbik ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya koşmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lakırtı ettiren tatbik sahiden görülmeye fehamet. İnternet sitesi temelli taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde özen verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi sakır sakır geliştirilmekte ve kullanıma daha şayan bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan neva sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en esen şekilde temsil edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beniâdem hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en esen şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbik marketlerden baktığınız devir uygulamanın puanının ve indirilme nicelikının ne denli ali olduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında sahiden leziz bir iş çıyaşlıp insanlara en esen şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo