katiponline.com: Klavyede Hızlı Yazma

En İyi Klavye Çallıkışma Sitesi

On Parmak Online Klavye Çallıkışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne denli hızlı olduğunuzu merak ediyorsanız, klavye takat testi yapabileceğiniz genel ağ siteleri tam size gereğince. Bu genel ağ siteleri ile klavyede yazı çit takatınızı görebilir, allıkıştırmalar yapabilir ve yeterince çallıkışırsanız bir tarih kendinize ilişik bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Günümüz dünyasında akıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı yaymak, özellikle hızlı yazabilmek hala son paye önemli bir yetenek. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile ovaya dökmek kabilinden önemli beceriler, yaşamın dayanıklı çok yerında anlayışinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne denli hızlı olduğunuzu öğrenebileceğiniz birşunca klavye takat testi sitesi bulunuyor. Klavye takat testi genel ağ sitelerinin dayanıklı çoğu Türkçe ve İngilizce olsa da birtakımlarında yekten zait anahtar seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir anahtar üzerinden klavye takat testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alçerağ olmadığınız bir çit stiline parmaklarınızı allıkıştırabilirsiniz. Yeterince çallıkışırsanız, siz yazı yazdıktan sonra klavye üzerinde yaman tütmesini birlikte sağlamanız olanaklı.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu sayesinde kullanıcıların birbirleri arasında yarışmaarak hoş bir yarış ortamında klavye çallıkışması yapması sağlanmaktadır. Kullanıcılara kolay olması açısından usa vurma olarak haberleşebilecekleri chat görüntülükı kullanıma sunulmuştur. Böylelikle klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile keyif bir şekilde iletişim kurabilmektedir.
Bunun taliı aralık kullanıcılar muhaliflıklı klavye yarışmaması veya farklı bir deyişle düello yapacağı kabilinden, tıknaz düello özelliği ile 100’lerce şahıs aynı anda klavye yarışmaması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 şahıs ile alay malay sitede tıknaz klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve üstün dereceli olarak kayıtlara düntir.
üste sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde etme dair birşunca talibin yarışmatığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Stajyer
• Başlangıçken
• Maharetli Tasarcı
• Tuş Yakan
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye şiddet Testi
Klavye şiddet Testi ile alay malay sizlerde 1 dakika, 3 dakika ve 5 dakikalık periyotlar arasında kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye takat testi sizlerin seviyenizi sabitleme edebilmeniz açısından berenarı yetişkin bir öneme sahiptir. “Klavye şiddet Testine Mirla!” butonuna tıklanılması ile alay malay başlayacağınız bu kafaüvende sizlerde adınızı en çok skorlar bölümüne yazdırabilirsiniz.
Klavye takat testi aynı zamanda sizlerin on inç çit eğilimine ve zevkli bir şekilde mütemadi olarak çallıkışma gerçekleştirmenize olanak vermektedir. Yapmış olduğumuz analizler neticesinde klavye takat testinde birşunca kişinin kendi rekorunu egale eylemek derunin mütemadi olarak çallıkışma yapmış olduğunı ve tekâmül gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çallıkışması
Klavye çallıkışması bölümünde, klavye mülakat uygulaması, özel alıştırma sahası ve kendi metninde çallıkış kabilinden birşunca kesim belde almaktadır. Bu bölümlerin her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun taliı aralık “Toplanmış Klavye Çallıkışması” ile alay malay kullanıcılar istedikleri saat belirlenen tarih aralığında çallıkışhamur sulplabilir ve çallıkışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 tarih, 3 tarih, 1 hafta ve 1 maaş saat dilimleri arasında çeşitli kullanıcılar ile alay malay hoş bir yarış ortamında çallıkışma yapması hedeflenmiştir.
Türkçe üzerinden klavye çallıkışması yapabileceğiniz sitenin öne çıdem özelliği ise sınav derunin onlarca farklı sağlam sunuyor olması. Sınav derunin sunulan metinlerin dayanıklı çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede muhtıra hayattaki dayanıklı muhaliflaşılmayan kelimeleri de görmüş ve alçerağ olmadığınız kelimeleri çit dair kendinizi vüruttirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz kabilinden özelleştirmeniz olanaklı.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile alay malay on inç yazmayı öğrenmeye mebdelayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı berenarı farklı. öbür sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar tarafından çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına fanatik bırakmıştır;
• Sol Ahali Parmak Çallıkışması
• Sağ Ahali Parmak Çallıkışması
• Sol Ahali Çallıkışması
• Sağ Ahali Çallıkışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile alay malay on inç yazmayı öğrenmeye mebdelayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı berenarı farklı. öbür sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar tarafından çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına fanatik bırakmıştır;
• Sol Ahali Parmak Çallıkışması
• Sağ Ahali Parmak Çallıkışması
• Sol Ahali Çallıkışması
• Sağ Ahali Çallıkışması

Zabıt Katipliği Mülakat Soruları
Zabıt Katipliği Mülakat Soruları, mesleki bili, umumi hars ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleki bili içerisinde; Zabıt Katipliği, çeşit mevzuatı, umumi hukuk kavramları, adli terimler, Adalet Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine ilişik sorular belde almaktadır. Genel hars içerisinde; Atatürk İlke ve İnkılâp Tarihi, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri kabilinden katışık ve güncel sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; meydana getirilen mülakatlar sonrasında genel ağ üzerinde kullanıcıların yorumlarında tamlanan sorular derlenerek bir cevap halinde sizlere sunulmuştur.
Zabıt katipliği mülakat sorularının taliı aralık mümebdeirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da belde almaktadır. Adaylar yukarıda belirtmiş olduğumuz mesleki bili, umumi hars ve çıkmış mülakat sorularından mülakata ilişik olarak çallıkışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Dolak
Klavye kullanmaya ne denli allıkışmış olsanız da çit takatınız artmıyor mu? Ihtimal de atladığınız 1-2 küçük amma önemli gözcü mümkün. Elden hoppadak çoğumuz muhtıra hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz oyun oynarken kullanıyor, kimimiz çallıkışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz mebdekalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı tutunmak ise hedefimiz ne olursa olsun can kurtarabiliyor.
Birşunca anatomi klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu yaklaşık takat derunin kullanışlı bir pozisyon sayılabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi biraz elan heveslimanızı öneriyoruz. Örneğin sol halk parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ halk parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine doğru sara hevesliarsanız, bu pozisyona allıkıştıktan sonra klavyenin belde yerine kolayca ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Kesinlikle Hızlanılır?
Yazarken yapmış olduğunız bir lügat hatasından sonra ‘backspace’ tuşuna edisyonlı oyumlamak ya da arka arkaya basmak size saat kaybettirebilir. Ancak son yazdığınız kelimeyi silme silen bir tuş kombinasyonu mevcut. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla artık lügat silmeniz 3 saniye süreceğine yarım saniye birlikte sürmez.
Ikinci sınıf bir klavye, masadan yüksekliğinize gereğince yazarken birlikteğinizi yukarı ya da aşağı çın bükmenize neden mümkün. Ancak eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye malik, ergonomik bir klavye; parmaklarınız haricinde elinizin hiçbir yerinin çallıkışmasını gerektirmez.
On Parmak Klavye Kesinlikle Öğrenilir?
10 Parmak Klavye veya On Parmak, rüyet duyusunu kullanmanıza lazım kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve çit esnasında 10 parmağınızı aktif olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 inç klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza lazım kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak elan hızlı ve çalışan şekilde yazabilirsiniz. İki inç veya vürutigüzel klavye kullanım tekniklerinin tersine 10 inç klavye, hem elan azca yorucu hem de en mübarek klavye kullanım tekniğidir. Site üzerinden on inç yazmaya ilişik olarak birşunca mübarek etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma