Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS takımı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman dünya almış olduğundan, sigaraya benzemekle omuz omuza, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kabil yanma medarımaişetlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan zevat kucakin bir alternatif olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yolmak kucakin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en kocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kızılışkanlıklarını takas etmek ve insanoğluın elan azca zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets yollamak kucakin kökleşik sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine iyi olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets tasarrufı kucakin mutasavvertır. Takım, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in kucakindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu işlem, dumanün yanması alegori, buharlaşması yüz açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara için elan azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yolmak kucakin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da yerel yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan elan azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün haydi haydi heets tasarrufı yüz, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil gayrı duman ürünleri kabil bağımlılık bünyecı olabileceği dair uyarılar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuşdolaşma. Temelı sağlık örgütleri, Heets kabil duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his hastalıkları ve gayrı sağlık sorunlarına neden olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri de atışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara için elan azca zararlı bulunduğunu ve sigara terk yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara alternatif olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan zevat kucakin yeğleme edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara için elan azca zararlı olduğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün tasarrufı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına iyi şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sağlık önerilerine iyi şekilde kullanmalıdırlar.