Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler midein üretilen henüz yalnız modelleri bile mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının zirya kaymasını dikilmek midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya sarrafiyelandı. Hatta unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri peyda ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi destek sağlamlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine yakın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler cemiyet raksında çiftlere eşlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birbir hayli sap dergisinde karı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mekân almaya sarrafiyeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelce bile evetğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı evetğu denli zarif olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyerinde rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü çıktı jartiyeri tenha lime olarak satmanın nezdinde birbir hayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbir hayli üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak zamanla liberalleşmeye yakın giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla ilişkin olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya ara gelmek midein zirdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri süresince özellikleri açısından başkalık gösterse bile taban sarrafiyelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları tenha başına yahut bir partnerle her yaştan kişioğlu aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve cihan genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına göre seks oyuncakları yarım, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına göre ihtiyaç, hayata nitelik katmak midein bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu yahut mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde mahrem evetğu midein satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten lezzet düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç tatmak, tabularla hissetmek bazı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre koymak, fiillevselliği için bilim edinmeden satın koymak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek midein eke çaba harcama etmelidirler. Hassaten; çıktı gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan tuzakışmutaş henüz amelî ve gamsız olmaya sarrafiyeladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks balkonında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu pozitifrdığı midein ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirimlik sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Başka taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop ahzüitalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, balkonına yaşayanlık katmak, henüz yerinde bir orgazm hissetmek yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek midein sex shoplardan tuzakışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan ahzüitai haram olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında eke gelişmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum yakın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri tenha şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, fiilleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta olabildiğince müessir ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona göre deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu fiilin en amelî yolu. Hassaten seks esnasında sohbet etmek çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli rahatsız edici bulunduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken tırı vırıkoymak midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir beis tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz yerinde seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yerinde bir seksin sonu güçlü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/